MarlonKicken-BaKoenri-van-de-Griendt
Enge-Buren-129Wim-Lanser
Henk_Schiffmacher-foto
40-up-publiek-header
20180111-Opera-Familia--foto-L
20171219-Wolga-Kozakken

Medewerkers

Medewerkers

 

 

Eric Tonn, directeur Cardo

T: 088 - 779 20 95

M: 06 - 53 70 66 84

E: etonn@pluryn.nl

 

Kees Molenwijk, Programmering

T: 088 – 779 20 96

M: 06 - 10 67 45 02

E: kmolenwijk@pluryn.nl

 

Jolanda Aalders, Sponsoring en PR

T: 088 - 779 20 92

M: 06 - 51 72 25 61

E: jaalders@pluryn.nl

 

René Loermans, Techniek

T: 088 - 779 43 17

M: 06 - 22 49 51 22

E: rloermans@pluryn.nl

 

Maruschka Eilander, Afdelingssecretaresse

T: 088 - 779 20 94

E: meilander@pluryn.nl

 

Nezar Souri, Coördinatie vrijwilligers en Cardo Artiestenbureau

T: 088 - 779 20 94

E: nsouri@pluryn.nl

Terug naar boven